Brošne

Najpredávanejšie

54 položiek celkom
Strievorná brošňa zicherka s bielymi perlami
€8,30

Nádherná brošňa zicherka v striebornom prevedení zdobená bielymi perlami . Môžete si ju pripnúť na kabát, šál alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR080
Zlatá brošňa zicherka s bielymi perlami
€8,30

Nádherná brošňa zicherka v zlatom prevedení zdobená bielymi perlami . Môžete si ju pripnúť na kabát, šál alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR079
Strieborná vianočná brošňa Stromček
€8,90

Nádherná vianočná brošňa v tvare vianočného stromčeka v striebornom prevedení, vykladaná čírymi a červenými kamienkami , zdobená zelenou farbou . Môžete si ju pripnúť na kabát,...

BR075
Strieborná vianočná brošňa Tuba
€8,90

Nádherná vianočná brošňa v tvare dychového hudobného nástroja TUBA v striebornom prevedení, vykladaná čírymi, červenými a zelenými kamienkami , zdobená zelenou farbou . Môžete...

BR071
Zlatá vianočná brošňa Tuba
€8,90

Nádherná vianočná brošňa v tvare dychového hudobného nástroja TUBA v zlatom prevedení, vykladaná čírymi, červenými a zelenými kamienkami , zdobená zelenou farbou . Môžete si ju...

BR070
Brošňa strieborný Jeleň s perlami
€8,90

Nádherná brošňa v tvare jeleňa v striebornom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami a bielymi perlami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok...

BR066
Brošňa zlatý Jeleň s perlami
€8,90

Nádherná brošňa v tvare jeleňa v zlatom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami a bielymi perlami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok...

BR065
Brošňa s perlou Lyra Silver
€8,90

Elegantná brošňa s bielou perlou v striebornom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR064
Brošňa s perlou Lyra Gold
€8,90

Elegantná brošňa s bielou perlou v zlatom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR063
Brošňa Lili Silver
€8,90

Nádherná okrúhla brošňa v striebornom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR062
Brošňa zlatý Javorový list
€8,90

Nádherná brošňa v tvare javorového listu v zlatom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR061
Brošňa strieborný Javorový list
€8,90

Nádherná brošňa v tvare javorového listu v striebornom prevedení, vykladaná čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR060
Brošňa ružový lúčny kvet
€8,30

Nádherná brošňa v tvare lúčneho kvetu v svetlo ružovej farbe . Môžete si ju pripnúť na blúzku, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR058
Brošňa žltý lúčny kvet
€8,30

Nádherná brošňa v tvare lúčneho kvetu v žltej farbe . Môžete si ju pripnúť na blúzku, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.

BR057
Brošňa zelený kvet s včielkou
€8,30

Nádherná brošňa v tvare lúčneho kvetu v zelenej farbe s roztomilou včielkou, včielka má krídla vykladané čírymi kamienkami . Môžete si ju pripnúť na blúzku, riflovku alebo...

BR054
Brošňa čerešne
€8,30

Nádherná brošňa v tvare čerešní, vykladaná červenými a zelenými kamienkami .  Môžete si ju pripnúť na blúzku, riflovku alebo na váš obľúbený kúsok oblečenia.  

BR052
Brošňa červeno cyklámenová vážka
€8,30

Prekrásna brošňa v tvare vážky v zlatom prevedení, vykladaná červenými a cyklámenovými kamienkami .  Môžete si ju pripnúť na kabát, sako, riflovku . . .

BR048
Brošňa Motýľ
€8,30

Brošňa v tvare motýľa v striebornom prevedení s farebnými krídlami, lemované čírymi kamienkami .  Môžete si ju pripnúť na kabát, riflovku, sako . . .

BR046
Brošňa farebný kvet
€8,30

Nádherná brošňa v tvare kvetu s farebnými kamienkami .  

BR045
Brošňa zicherka nekonečno s perlou
€8,30

Nádherná brošňa zicherka v tvare nekonečna s bielou perlou, vykladaná čírymi kamienkami v striebornom prevedení . Ideálna na doplnenie a oživenie Vášho outfitu . 

BR044
Brošňa kvety s motýľmi
€8,30

Farebná brošňa v tvare venčeka z kvetov a motýľov v striebornom prevedení vykladaná farebnými kamienkami . 

BR043
Brošňa zlatý delfín
€8,30

Roztomilá brošňa v tvare delfína v zlatom prevedení vykladaná čírymi kamienkami a na očku je čierny kamienok.

BR042
Brošňa zlatá labuť
€8,30

Brošňa v tvare labute v zlatom prevedení vykladaná čírymi kamienkami a na očku je čierny kamienok.

BR041
Brošňa husľový kľúč s notami
€8,30

Brošňa v tvare husľového kľúča s notami v zlatom prevedení vykladaná čírymi kamienkami a bielymi perlami.

BR039
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete tie najkrajšie brošne pod slnkom. Ponúkame Vám ligotavé farebné, ale aj strieborné,či zlaté kamienkami vykladané rôzne tvary. Nájdete tu vzory od klasických tvarov,kvietkov,hudobných motívov až po obľúbené zvieratka. Majú klasické zicherkové zapínanie čo Vám umožňuje si skrášliť každý kúsok vášho oblečenia. Taktiež v tejto kategórii nájdete aj ozdobné zicherky,ktoré Vám perfektne poslúžia ako zapínanie na kardigán,sako či vlnený sveter. Vhodné pre všetky vekové kategórie a samozrejme vhodné ako darček pre milovníčky bižutérie.