Čelenky

Najpredávanejšie

89 položiek celkom
Čelenka s oceľovými korálikmi
Novinka
€2,30

Kovová čelenka v čiernom prevedení s korálikmi v oceľovej farbe . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL102
Čelenka karamelová lesklá s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej karamelovej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL276
Čelenka hneda lesklá s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej hnedej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL275
Čelenka svetlo ružová s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená zo svetlo ružovej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL273
Čelenka okrová leskla s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej okrovej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL272
Čierna lesklá čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej čiernej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov.   

CL270
Kráľovská modrá plisovaná čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej plisovanej kráľovskej modrej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych...

CL269
Sivá plisovaná čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej plisovanej sivej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL268
Bordová plisovaná čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej plisovanej bordovej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. ...

CL267
Lososová plisovaná čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej plisovanej lososovej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL266
Staroružová plisovaná čelenka s uzlom
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej plisovanej staroružovej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL265
Čelenka s prekladom v svetlo sivej farbe
€6,90

Štýlová čelenka s prekladom vyrobená z krásnej svetlo sivej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL253
Čelenka s prekladom v tmavo sivej farbe
€6,90

Štýlová čelenka s prekladom vyrobená z krásnej tmavo sivej lesklej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL252
Cyklámenová čelenka s výrazným cyklámenovým kvetom
€2,90

Plastová čelenka potiahnutá saténovou látkou s krásnym výrazným kvetom v cyklámenovej farbe . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL230
Ružová čelenka s výrazným ružovým kvetom
€2,90

Plastová čelenka potiahnutá saténovou látkou s krásnym výrazným kvetom v ružovej farbe . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL229
Biela čelenka s výrazným bielym kvetom
€2,90

Plastová čelenka potiahnutá saténovou látkou s krásnym výrazným kvetom v bielej farbe . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL228
Štýlová perlová čelenka
€2,90

Štýlová biela perlová čelenka . Hodí sa ako doplnok do vlasov pre nevesty , družičky , na slávnostné príležitosti ako sú krstiny, prvé sväté prijímanie . . . Na kovovom základe...

CL227
Jemná perlová čelenka
€1,30

Elegantná biela perlová čelenka . Hodí sa ako doplnok do vlasov pre nevesty , družičky , na slávnostné príležitosti ako sú krstiny, prvé sväté prijímanie . . . Vyrobená je z...

CL226
Čelenka s mašľou  hnedé kvietky s bielym podkladom
€6,90

Štýlová čelenka s tvarovateľnou mašľou z krásnej kvetovanej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL224
Čelenka s mašľou s jemným hnedým vzorom
€6,90

Štýlová čelenka s tvarovateľnou mašľou s jemným hnedým vzorom na špinavo bielej látke . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších...

CL223
Čelenka s mašľou v maslovej farbe
€6,90

Štýlová čelenka s tvarovateľnou mašľou v maslovej farbe . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL222
Čelenka s mašľou  hnedé kvietky
€6,90

Štýlová čelenka s tvarovateľnou mašľou z krásnej kvetovanej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL221
Kvetovaná čelenka s uzlom biela
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej kvetovanej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL220
Kvetovaná čelenka s uzlom tyrkysová
€5,90

Štýlová čelenka s uzlom vyrobená z krásnej kvetovanej latky . Ideálna na doplnenie akéhokoľvek letného outfitu . Čelenky sú jedným z najžiadanejších módnych doplnkov. 

CL217
Hore
Ďalšie produkty

V  tejto kategórii nájdete trendové čelenky rôznych druhov,či už na oživenie svojho outfitu ako doplnok,alebo naopak klasické plastové čelenky na skrotenie neposlušných vlasov. Ponúkame Vám na výber z krásnych látkových,ktoré perfektne sedia na hlave a sú bez zúbkov a taktiež plastové a hrebienkové ,ktoré majú buď zúbky alebo sú tvarované ako hrebienok a tým sa krásne začešu do vlasov a vytvoria jedinečný efekt. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý, či sú to malé parádnice,dospelé ženy, ale nájde sa tu niečo aj pre pánov.