Štrasové náramky

Najpredávanejšie

34 položiek celkom
Štrasový náramok Emma Silver
Novinka
€10,90

Štrasový náramok päťradový v striebornom prevedení, vykladaný čírymi kamienkami s farebným odleskom, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . . 

NR523
Štrasový náramok Filay Gold
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR480
Štrasový náramok Four Emeralds
€6,90

Krásny set štrasový náramok v oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný smaragdovými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky...

NR377
Štrasový náramok Four Red
€6,90

Krásny set štrasový náramok v oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný krvavo červenými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm,...

NR376
Štrasový náramok Four Red Gold
€6,90

Krásny set štrasový náramok v zlatom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný červenými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky sú...

NR375
Štrasový náramok Four White
€6,90

Krásny set štrasový náramok v zlatom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný čírymi kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky sú...

NR374
Štrasový náramok Four Colored
€6,90

Krásny farebný set štrasový náramok v zlatom a oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov vo farbe červenej, čírej, smaragdovej a modrej. Vnútorný obvod...

NR373
Štrasový náramok Ruby Gold
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami. Vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR372
Štrasový náramok  Sia Gold
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami . Vhodný na spoločenské udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR371
Štrasový náramok  Gold Flower
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami v strede v tvare kvetu. Vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR369
Štrasový náramok Sonia Silver
€11,90

Krásny štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR366
Štrasový náramok Lila Gold
€13,90

Krásny výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR364
Štrasový náramok Kallie Gold
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR297
Štrasový náramok Filay Silver
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR296
Štrasový náramok Tami Silver
€13,90

Krásny výrazný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR295
Štrasový náramok Leila Silver
€1,90

Jemný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR133
Štrasový náramok Leila
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR136
Štrasový náramok Zaina Gold
€11,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť, oslavu, párty ...

NR044
Štrasový náramok Ellie Gold
€6,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR127
Štrasový náramok Ellie Silver
€5,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť.

NR128
Štrasový náramok Leila Gold
Tip
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR132
Štrasový náramok Lila Silver
Tip
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR294
Štrasový náramok Kallie Gold
€3,90

Krásny trojradový štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR123
Štrasový náramok Kallie Silver
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť.

NR292
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete tie naligotavejšie náramky, ktoré o svoju krásu a jedinečnosť obohacujú štrasové kamienky. Pôsobia luxusne a elegantne, preto sú  vhodné na rôzne príležitosti ako sú napr.svadby, plesy, stužkové slávnosti, ale tak isto ich doporučujeme ako doplnok na fitnes súťaže. Štrasové náramky ponúkame v gumičkovom prevedení - vhodné na užšie ruky,alebo na karabínkové zapínanie pri ktorom si viete prispôsobiť veľkosť podľa potreby. Pre dokonalý efekt doporučujeme zladiť so štrasovými náušnicami, ktoré takisto nájdete v našej ponuke.