Štrasové náramky

Najpredávanejšie

34 položiek celkom
Štrasový náramok Filay Gold
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR480
Štrasový náramok Four Emeralds
€6,90

Krásny set štrasový náramok v oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný smaragdovými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky...

NR377
Štrasový náramok Four Red
€6,90

Krásny set štrasový náramok v oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný krvavo červenými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm,...

NR376
Štrasový náramok Four Red Gold
€6,90

Krásny set štrasový náramok v zlatom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný červenými kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky sú...

NR375
Štrasový náramok Four White
€6,90

Krásny set štrasový náramok v zlatom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov, vykladaný čírymi kamienkami. Vnútorný obvod náramkov je 15,5 cm, náramky sú...

NR374
Štrasový náramok Four Colored
€6,90

Krásny farebný set štrasový náramok v zlatom a oceľovom prevedení. Set sa skladá zo štyroch samostatných náramkov vo farbe červenej, čírej, smaragdovej a modrej. Vnútorný obvod...

NR373
Štrasový náramok Ruby Gold
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami. Vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR372
Štrasový náramok  Sia Gold
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami . Vhodný na spoločenské udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR371
Štrasový náramok  Gold Flower
€9,90

Krásny romantický štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami v strede v tvare kvetu. Vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NR369
Štrasový náramok Sonia Silver
€11,90

Krásny štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR366
Štrasový náramok Lila Gold
€13,90

Krásny výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR364
Štrasový náramok Kallie Gold
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR297
Štrasový náramok Filay Silver
€13,90

Elegantný výrazný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR296
Štrasový náramok Tami Silver
€13,90

Krásny výrazný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR295
Štrasový náramok Leila Silver
€1,90

Jemný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR133
Štrasový náramok Leila
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR136
Štrasový náramok Zaina Gold
€11,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť, oslavu, párty ...

NR044
Štrasový náramok Ellie Gold
€6,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR127
Štrasový náramok Ellie Silver
€5,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť.

NR128
Štrasový náramok Leila Gold
Tip
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR132
Štrasový náramok Lila Silver
Tip
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR294
Štrasový náramok Kallie Gold
€3,90

Krásny trojradový štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR123
Štrasový náramok Kallie Silver
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť.

NR292
7727 2 romanticky strasovy naramok v tvare kvietockov
€11,90

Romantický štrasový náramok v tvare kvietočkov s perličkou uprostred. Jednoducho krásny, vhodný na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . .

NR289
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete tie naligotavejšie náramky, ktoré o svoju krásu a jedinečnosť obohacujú štrasové kamienky. Pôsobia luxusne a elegantne, preto sú  vhodné na rôzne príležitosti ako sú napr.svadby, plesy, stužkové slávnosti, ale tak isto ich doporučujeme ako doplnok na fitnes súťaže. Štrasové náramky ponúkame v gumičkovom prevedení - vhodné na užšie ruky,alebo na karabínkové zapínanie pri ktorom si viete prispôsobiť veľkosť podľa potreby. Pre dokonalý efekt doporučujeme zladiť so štrasovými náušnicami, ktoré takisto nájdete v našej ponuke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie