Štrasové

Najpredávanejšie

22 položiek celkom
Štrasový náramok Leila Silver
€1,90

Jemný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť

NR133
Štrasový náramok Leila
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť

NR136
Štrasový náramok Leila Black
€1,90

Jemný štrasový náramok v oceľovom prevedení vykladaný čiernymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR134
Štrasový náramok Zaina Silver
€11,90

Krásny štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť, oslavu, párty ...

NR047
Štrasový náramok Zaina Gold
€11,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek slávnostnejšiu príležitosť, oslavu, párty ...

NR044
Štrasový náramok Ellie Gold
€6,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR127
Štrasový náramok Ellie Silver
€5,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR128
Štrasový náramok Leila Gold
Tip
€1,90

Jemný štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť

NR132
8723 1 strasovy naramok leila silver
Tip
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť.

NR294
Štrasový náramok Kallie Gold
€3,90

Krásny trojradový štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný zlatými kamienkami, vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť

NR123
8717 1 strasovy naramok kallie
€13,90

Krásny mohutný štrasový náramok v striebornom prevedení vykladaný čírymi kamienkami , vhodný na akúkoľvek  slávnostnejšiu príležitosť .

NR292
7727 2 romanticky strasovy naramok v tvare kvietockov
€11,90

Romantický štrasový náramok v tvare kvietočkov s perličkou uprostred. Jednoducho krásny , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy . . .

NR289
7724 2 strasovy naramok v tvare kvietockov
€11,90

Romantický štrasový náramok v tvare kvietočkov s perličkou uprostred. Jednoducho krásny , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy . . .

NR288
7721 1 strasovy naramok v zlatom prevedeni
€11,90

Krásny štrasový náramok v zlatom prevedení vykladaný čírymi kamienkami , vhodný na akúkoľvek príležitosť : svadby , plesy . . .

NR287
7715 nadherny strasovy naramok v zlatom prevedeni
€11,90

Nádherný štrasový náramok v zlatom prevedení , vykladaný čírymi kamienkami , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy . . .

NR285
7712 1 nadherny strasovy naramok
€11,90

Nádherný štrasový náramok v striebornom prevedení , vykladaný čírymi kamienkami , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy . . .

NR284
Štrasový náramok zlaté kamienky
€4,90

Štrasový náramok štvorradový v zlatom prevedení , vykladaný zlatými kamienkami . Náramok je vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

NR126
Štrasový náramok zlatý s čírymi kamienkami
€4,90

Štrasový náramok štvorradový v zlatom prevedení , vykladaný čírymi kamienkami . Náramok je ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

NR135
Štrasový náramok zlatý s čírymi kamienkami
€2,90

Štrasový náramok dvojradový v zlatom prevedení , vykladaný čírymi kamienkami . Náramok je ideálny na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

NR024
Štrasový náramok zlatý so zlatými kamienkami
€2,90

Štrasový náramok dvojradový v zlatom prevedení , vykladaný zlatými kamienkami . Náramok je vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

NR025
Štrasový náramok strieborný s čírymi kamienkami
€2,90

Štrasový náramok dvojradový v striebornom prevedení, vykladaný čírymi kamienkami , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . . 

NR029
Štrasový náramok čierne kamienky
€5,90

Štrasový päťradový náramok v oceľovom prevedení , vykladaný čiernymi kamienkami . Náramok je nastaviteľný na gumičke , vhodný na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty ....

NR031

V tejto kategórii nájdete tie naligotavejšie náramky, ktoré o svoju krásu a jedinečnosť obohacujú štrasové kamienky. Pôsobia luxusne a elegantne ,preto sú  vhodné na rôzne príležitosti ako sú napr.svadby,plesy,stužkové slávnosti ,ale tak isto ich doporučujeme ako doplnok na fitnes súťaže. Ponúkame ich v gumičkovom prevedení-vhodné na užšie ruky,alebo na karabínkové zapínanie pri ktorom si viete prispôsobiť veľkosť podľa potreby. Pre dokonalý efekt doporučujeme zladiť so štrasovými náušnicami,ktoré takisto nájdete v našej ponuke.