Spoločenské kabelky

Najpredávanejšie

29 položiek celkom
Spoločenská kabelka s holografickou potlačou zlatá
Tip
€23,90

Trendy spoločenská kabelka s holografickou potlačou v zlatej farbe, vhodná na rôzne spoločenské udalosti.

KA073
Spoločenská zlatá kabelka
Tip
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka je hladká bez štruktúry v zlatej trblietavej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy,...

KA071
Spoločenská kabelka Colored Gloss
€33,90

Elegantná kabelka vykladaná kamienkami s farebným odleskom so zlatou uzatváracou sponou. 

KA070
image2
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v čiernej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA069
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v ružovej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA068
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v zlatej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA067
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v tmavomodrej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA066
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v červenej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA065
image3
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka je hladká bez štruktúry v oceľovo trblietavej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA063
image3
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, bielej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty ...

KA061
image3
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, svetlo modrej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA060
image2
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, ružovo matnej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA059
image8
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka čiernej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA058
image9
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka červenej farby so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA057
Čierna listová kabelka
€23,90

Krásna listová kabelka v čiernej farbe so strieborným nápisom Grosso, sa hodí na každú príležitosť. Súčasťou kabelky je nastaviteľné ramienko čiernej farby.

KA046
Spoločenská kabelka v striebornej farbe s matno-lesklou štruktúrou
€23,90

Krásna listová kabelka v striebornej farbe. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA045
Elegantná perlová kabelka v zlatom prevedení
€33,90

Elegantná kabelka s perličkami a čírym kameňom na zapínaní. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti.

KA044
Trendová kufríková kabelka čierna
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka čiernej farby s elegantným zapínaním v zlatom prevedení. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA043
image5
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka svetlo ružovej farby s jemnou štruktúrou a perleťou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA042
Spoločenská kabelka Beige
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka v béžovej perleťovej farbe s jemnou štruktúrou. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA041
Zlatá kamienková kabelka
€29,90

Krásna zlatá kabelka s vrchnou časťou vykladanou zlatými kamienkami. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA040
Spoločenská kamienková kabelka čierna
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka čiernej farby vykladaná čiernymi kamienkami. Ideálna na spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA038
Elegantná zlatá kabelka vykladaná kamienkami
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka zlatej farby vykladaná zlatými kamienkami. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti.

KA025
Trendová kufríková kabelka zlatej farby
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka zlatej farby s elegantným zapínaním. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti: svadby, plesy, párty . . .

KA021
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete nádherné spoločenské kabelky, ktoré sú stvorené na príležitosti ako sú napr.svadby, promócie, stužkové slávnosti a plesy. Sú malé, ale predsa si do nich dáte tie najdôležitejšie veci, ktoré potrebujete mať vždy pri sebe. Najčastejšie sú vyrobené z ekokože (koženka so vzhľadom pravej kože), alebo z iných umelých materiálov, ktoré dozdobujú krásne ligotavé číre alebo meniace kamienky. Súčasťou každej kabelky je buď dlhé nastaviteľné ramienko alebo retiazka zlatej a striebornej farby. Nájdete tu jednoduchšie, ale aj extravagantné kúsky ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Naše spoločenské kabelky sú určené pre všetky vekové kategórie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie