Spony

Najpredávanejšie

64 položiek celkom
Francúzska spona Zlatá s trblietkami 4.
€3,30

Štýlová francúzska spona v zlatej trblietavej farbe, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP144
Francúzska spona Ružová s trblietkami 3.
€3,30

Štýlová francúzska spona v ružovej trblietavej farbe, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP143
Francúzska spona Sivá s trblietkami 1.
€3,30

Štýlová francúzska spona v sivej trblietavej farbe, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP141
Francúzska spona Ružová s trblietkami
€3,30

Štýlová francúzska spona v ružovo trblietavej farbe, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP138
Francúzska spona Sivá s trblietkami
€3,30

Štýlová francúzska spona vo farbe sivej s trblietkami, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP136
Strieborná francúzska spona Lia
€3,30

Štýlová kovová francúzska spona v striebornom prevedení, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaujímavý tvar vynikne v každom účese...

SP133
Strieborná francúzska spona Mia
€3,30

Štýlová kovová francúzska spona v striebornom prevedení, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaujímavý tvar vynikne v každom účese...

SP131
Zlatá francúzska spona Mia
€3,30

Štýlová kovová francúzska spona v zlatom prevedení, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaujímavý tvar vynikne v každom účese . 

SP130
Francúzska spona Ella-čierno strieborný vzor
€3,30

Štýlová francúzska spona v čierno striebornom vzore , pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP127
Francúzska spona Ellia-čierno zlatý vzor
€3,30

Štýlová francúzska spona v čierno zlatom vzore, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP125
Francúzska spona Ellia-biely vzor
€3,30

Štýlová francúzska spona v bielom vzore, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP123
Francúzska spona Ellia-čierno strieborný vzor
€3,30

Štýlová francúzska spona v čierno-striebornom vzore, pevne drží vo vlasoch. Kovový zacvakávací mechanizmus je pevný. Spona pre svoj zaoblený tvar vynikne v každom účese . 

SP122
Semišová mašľa Gold Flower
€6,90

Štýlová francúzska spona semišová mašľa so zlatým kvetom a zlatým stredom .   Na spone je v strede umiestnená zlatá aplikácia v tvare kvetu . Kovový zacvakávací...

SP120
Semišová mašľa Gray Flower
€6,90

Štýlová francúzska spona semišová mašľa so zlatým kvetom a sivo-modro-zeleným stredom .   Na spone je v strede umiestnená zlatá aplikácia v tvare kvetu . Kovový...

SP119
Semišová mašľa Blue Flower
€6,90

Štýlová francúzska spona semišová mašľa so zlatým kvetom a modrým stredom .   Na spone je v strede umiestnená zlatá aplikácia v tvare kvetu . Kovový zacvakávací...

SP118
Semišová mašľa Green Flower
€6,90

Štýlová francúzska spona semišová mašľa so zlatým kvetom a zeleným stredom .   Na spone je v strede umiestnená zlatá aplikácia v tvare kvetu . Kovový zacvakávací...

SP117
Semišová mašľa Pink Flower
€6,90

Štýlová francúzska spona semišová mašľa so zlatým kvetom a ružovým stredom .   Na spone je v strede umiestnená zlatá aplikácia v tvare kvetu . Kovový zacvakávací...

SP116
Mahagónová matná pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v mahagónovej matnej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP115
Mahagónová leskla pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v mahagónovej lesklej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP114
Hnedá matná pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v hnedej matnej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP113
Hnedá lesklá pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v hnedej lesklej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP112
Čierna matná pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v čiernej matnej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP111
Čierna lesklá pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v čiernej lesklej farbe, vyrobená z pevného plastu. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch . 

SP110
Plastová hnedá zatočená pineta do vlasov
€1,90

Plastová pineta v dvoch odtieňoch hnedej lesklej farbe, vyrobená z pevného plastu so zatočeným dizajnom. Vďaka malým zúbkom na vnútornej strane, pineta dobre drží vo vlasoch...

SP108
Hore
Ďalšie produkty

Medzi SPONY radíme pinety a spony na francúzske zapínanie. Pinety a spony sú vyrobené z rôznych materiálov či už je to plast alebo naopak kov. Sú ľahké a preto nezaťažujú a nelámu vlasy. V ponuke máme jednofarebné,viacfarebné,vzorované, ale aj krásne štrasové,ktoré sú určené na rôzne akcie. Tieto spony sú predovšetkým určené na denné nosenie,ale samozrejme si ich viete doladiť aj k elegantnejšiemu oblečeniu.