Pukačky

Najpredávanejšie

52 položiek celkom
Detské biele pukačky STAR
Novinka
€1,50

Detské pukačky v bielej farbe s potlačou čierne hviezdičky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK123
Detské bodkované pukačky PINK
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky v ružovej farbe, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK122
Detské biele pukačky s fialovým vtáčikom
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky v bielej farbe s potlačou fialový vtáčik, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK121
Detské ružové pukačky s fialovým vtáčikom
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky v ružovej farbe s potlačou fialový vtáčik, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK120
Detské fialové pukačky so svetlo fialovým vtáčikom
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky vo fialovej farbe s potlačou svetlo fialový vtáčik, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK119
Detské cyklámenové pukačky s fialovým vtáčikom
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky v cyklámenovej farbe s potlačou fialový vtáčik, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK118
Detské červené pukačky s fialovým vtáčikom
Novinka
€1,50

Detské bodkované pukačky v červenej farbe s potlačou fialový vtáčik, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK117
Detské pukačky Grapefruit s gumičkami
€3,30

Rozkošný set do vlasov pre parádnice - pukačky v ružovej farbe s grepom a tromi malými ružovými gumičkami . Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov a gumičky na...

PK116
Detské pukačky Ananás s gumičkami
€3,30

Rozkošný set do vlasov pre parádnice - pukačky v neónovo marhuľovej farbe s ananásom a tromi malými marhuľovými gumičkami . Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov...

PK114
Detské pukačky Pomaranč s gumičkami
€3,30

Rozkošný set do vlasov pre parádnice - pukačky v červenej farbe s pomarančom a tromi malými červenými gumičkami . Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov a gumičky...

PK113
Detské pukačky Jahoda s gumičkami
€3,30

Rozkošný set do vlasov pre parádnice - pukačky v neónovo marhuľovej farbe s jahodami a tromi malými marhuľovými gumičkami . Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov...

PK112
Detské pukačky Avokádo s gumičkami
€3,30

Rozkošný set do vlasov pre parádnice - pukačky v mentolovej farbe s avokádom a tromi malými mentolovými gumičkami . Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov a...

PK111
Detské pukačky tyrkysové s bodkami
€1,50

Detské pukačky v tyrkysovej farbe s bodkami a žltou sovičkou , potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK110
Detské pukačky ružové s bodkami
€1,50

Detské pukačky v ružovej farbe s bodkami a žltým kuriatkom , potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK108
Pukačky veľké čierne 4 ks
€1,50

Veľké sponky do vlasov - pukačky v čiernej farbe, potešia malé aj veľké parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK107
Detské žlté pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské pukačky v žltej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK106
Detské baby ružové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v baby ružovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK105
Detské fialovo ružové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské pukačky v ružovo fialovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK104
Detské svetlo fialové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v svetlo fialovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK103
Detské svetlo tyrkysové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v svetlo tyrkysovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK102
Detské baby ružové pukačky s plameniakmi
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v baby ružovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK100
Detské ružové pukačky s plameniakom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v ružovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK099
Detské modré pukačky s plameniakom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v modrej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK098
Detské mätové pukačky s plameniakom
€1,50

Detské pukačky v mätovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK097
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete jedny z najžiadanejších sponiek aké kedy boli na trhu. Pukačky patria medzi najpredávanejší produkt, ktorý poteší všetky vekové kategórie, či už na vypnutie neposlušných vlasov alebo len tak na dozdobenie detských hlavičiek. Perfektne držia vlasy, sú ľahké a preto sa nekĺžu dole. Ponúkame Vám obyčajné jednofarebné, v rôznych tvaroch, s kvetinkami, ale aj obľúbené rozprávkové vzory. Ako sa hovorí, pukačiek nikdy nie je dosť a preto neváhajte a objednajte si naraz z niekoľkých druhov.