Pukačky

Najpredávanejšie

46 položiek celkom
Detské pukačky tyrkysové s bodkami
Novinka
€1,50

Detské pukačky v tyrkysovej farbe s bodkami a žltou sovičkou , potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK110
Detské pukačky fialové s bodkami
Novinka
€1,50

Detské pukačky vo fialovej farbe s bodkami a líštičkou , potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK109
Detské pukačky ružové s bodkami
Novinka
€1,50

Detské pukačky v ružovej farbe s bodkami a žltým kuriatkom , potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK108
Pukačky veľké čierne 4 ks
€1,50

Veľké sponky do vlasov - pukačky v čiernej farbe, potešia malé aj veľké parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK107
Detské žlté pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské pukačky v žltej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK106
Detské baby ružové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v baby ružovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK105
Detské fialovo ružové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské pukačky v ružovo fialovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK104
Detské svetlo fialové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v svetlo fialovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK103
Detské svetlo tyrkysové pukačky s jednorožcom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v svetlo tyrkysovej farbe s potlačou jednorožec, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK102
Detské biele pukačky s plameniakmi
€1,50

Detské pukačky v bielej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK101
Detské baby ružové pukačky s plameniakmi
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v baby ružovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK100
Detské ružové pukačky s plameniakom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v ružovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK099
Detské modré pukačky s plameniakom
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v modrej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK098
Detské mätové pukačky s plameniakom
€1,50

Detské pukačky v mätovej farbe s potlačou ružové plameniaky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK097
Detské baby ružové pukačky s hviezdičkami
€1,50

Detské pukačky v baby ružovej farbe s potlačou ružové hviezdičky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK095
Detské svetlo ružové pukačky s hviezdičkami
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v svetlo ružovej farbe s potlačou ružové hviezdičky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

OK094
Detské ružové pukačky s hviezdičkami
€1,50

Detské pukačky v ružovej farbe s potlačou ružové hviezdičky, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK093
Detské biele pukačky so srdiečkami
€1,50

Detské pukačky v bielej farbe s potlačou farebné srdiečka, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov . 

PK090
Detské baby ružové pukačky so srdiečkami
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v baby ružovej farbe s potlačou farebné srdiečka, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK091
Detské svetlo ružové pukačky so srdiečkami
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky vo svetlo ružovej farbe s potlačou farebné srdiečka, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných...

PK089
Detské ružové pukačky so srdiečkami
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v ružovej farbe s potlačou farebné srdiečka, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK088
Detské červené pukačky so srdiečkami
€1,50

Detské sponky do vlasov pukačky v červenej farbe s potlačou farebné srdiečka, potešia najmä malé parádnice. Pukačky sú pevné, ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK087
Pukačky veľké zlaté 4 ks
€1,50

Pukačky sponky do vlasov veľké v zlatej lesklej farbe. Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK086
Pukačky zlaté 4 ks
€1,50

Sponky do vlasov pukačky v zlatej lesklej farbe. Pukačky sú ideálne na skrotenie neposlušných vláskov. 

PK085
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete jedny z najžiadanejších sponiek aké kedy boli na trhu. Pukačky patria medzi najpredávanejší produkt, ktorý poteší všetky vekové kategórie, či už na vypnutie neposlušných vlasov alebo len tak na dozdobenie detských hlavičiek. Perfektne držia vlasy, sú ľahké a preto sa nekĺžu dole. Ponúkame Vám obyčajné jednofarebné, v rôznych tvaroch, s kvetinkami, ale aj obľúbené rozprávkové vzory. Ako sa hovorí, pukačiek nikdy nie je dosť a preto neváhajte a objednajte si naraz z niekoľkých druhov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie