Napichovacie náušnice

Najpredávanejšie

71 položiek celkom
Napichovacie náušnice štvorce s farebným odleskom
€2,90

Napichovacie náušnice v striebornom prevedení číry kamienok s farebným odleskom v tvare štvorca na každodenné nosenie . 

NA569
Napichovacie náušnice dvojfarebné Mirren
€6,90

Prekrásne napichovacie náušnice v zlatom prevedení s výrazným priesvitným kameňom v dvoch farbách : modrá prechádzajúca do svetlomodrej. Náušnice sú ideálne na doplnenie...

NA582
Napichovacie náušnice dvojfarebné Khalid Green
€6,90

Prekrásne napichovacie náušnice v zlatom prevedení s výrazným priesvitným kameňom v dvoch farbách : modrá prechádzajúca do zelenej. Náušnice sú ideálne na doplnenie akéhokoľvek...

NA581
Napichovacie náušnice dvojfarebné Chance
€6,90

Prekrásne napichovacie náušnice v zlatom prevedení s výrazným priesvitným kameňom v dvoch farbách : žltá prechádzajúca do oranžovej. Náušnice sú ideálne na doplnenie akéhokoľvek...

NA580
Napichovacie kamienkové náušnice  Malia Gold
€8,90

Elegantné napichovacie náušnice v zlatom prevedení, vykladané farebnými a čírymi kamienkami . Tieto náušnice si vieme predstaviť k slávnostným outfitom ale i k bežným elegantným...

NA521
Napichovacie kamienkové náušnice  Malia Silver
€8,90

Elegantné napichovacie náušnice v striebornom prevedení, vykladané farebnými a čírymi kamienkami. Tieto náušnice si vieme predstaviť k slávnostným outfitom, ale i k bežným...

NA520
Vianočné náušnice červený sob
€2,50

Roztomilé napichovacie náušnice v tvare vianočného soba v červenej farbe s noštekom červený kamienok. 

NA501
Napichovacie náušnice svetlo tyrkysové perly
€2,30

Krásne napichovacie náušnice svetlo tyrkysové perly. Náušnice sú tak jednoducho nádherne že sa hodia na každú príležitosť. Perly sú nestarnúca klasika kombinovateľné ku...

NA409
Napichovacie náušnice Svetlo fialové perly
€2,30

Krásne náušnice svetlo fialové perly. Náušnice sú tak jednoducho nádherne že sa hodia na každú príležitosť. Perly sú nestarnúca klasika kombinovateľné ku akémukoľvek outfitu. 

NA407
Kamienkové náušnice Rina Red
€8,30

Elegantné napichovacie náušnice v striebornom prevedení, vykladané červenými kamienkami. Ideálne na spoločenské udalosti: svadby, plesy . . . 

NA404
Napichovacie náušnice Číry kamienok LINA
€3,30

Náušnice číry kamienok v štvorcovom tvare. Náušnice sú tak jednoducho nádherne že sa hodia na každú príležitosť. Kamienok ma krásny výbrus, ktorý upúta pozornosť každej ženy. 

NA394
Napichovacie náušnice s čírymi kamienkami LORA GOLD
€9,90

Trendy napichovacie náušnice v zlatom prevedení, vykladané čírymi kamienkami. Tieto náušnice si vieme predstaviť k slávnostným outfitom ale i k bežným elegantným outfitom. 

NA391
Napichovacie náušnice Tyrkysové perličky
€3,30

Krásne napichovacie náušnice guličky zložené z drobných tyrkysových perličiek. Náušnice sú tak jednoducho nádherne že sa hodia na každú príležitosť. Perly sú nestarnúca klasika...

NA389
Napichovacie náušnice Turquoise Flower
€1,90

Letné napichovacie náušnice kvety v tyrkysovej farbe so zlatým stredom. Lupienky kvetu sú pogumované matnou tyrkysovou farbou. Náušnice sú ideálne na doplnenie letného...

NA284
Napichovacie náušnice Black Flower
€1,90

Letné napichovacie náušnice kvety v čiernej farbe so zlatým stredom. Lupienky kvetu sú pogumované matnou čiernou farbou. Náušnice sú ideálne na doplnenie letného outfitu. 

NA281
Náušnice Alexia Gold s čírymi kamienkami
€9,90

Elegantné náušnice vykladané čírymi kamienkami v zlatom prevedení ideálne na spoločenské udalosti: svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NA301
Náušnice Labuť s farebnými kamienkami
€5,90

Krásne napichovacie náušnice labute v striebornom prevedení, vykladané čírymi kamienkami s farebným odleskom. Môžete ich využiť na bežné ale i slávnostnejšie udalosti. 

NA241
Náušnice Labuť s čírymi kamienkami
€5,90

Krásne napichovacie náušnice labute v striebornom prevedení, vykladané čírymi kamienkami. Môžete ich využiť na bežné ale i slávnostnejšie udalosti.

NA240
Napichovacie kamienkové náušnice Cat Silver
€5,90

Roztomilé napichovacie náušnice v tvare mačky v striebornom prevedení, vykladané čírymi kamienkami. Tieto náušnice sú ideálne na každodenné nosenie.

NA160
Napichovacie kamienkové náušnice Cat Color reflection
€5,90

Roztomilé napichovacie náušnice v tvare mačky v zlatom prevedení, vykladané čírymi kamienkami s farebným odleskom. Tieto náušnice sú ideálne na každodenné nosenie.

NA158
Napichovacie kamienkové náušnice Cat Gold
€5,90

Roztomilé napichovacie náušnice v tvare mačky v zlatom prevedení, vykladané čírymi kamienkami. Tieto náušnice sú ideálne na každodenné nosenie.

NA157
Napichovacie kamienkové náušnice  Carmen
€8,90

Krásne napichovacie náušnice v striebornom prevedení, vykladané čírymi kamienkami s farebným odleskom. Tieto náušnice sú ideálne na spoločenské udalosti, ich farebný odlesk je...

NA152
Napichovacie kamienkové náušnice Cali
€7,50

Krásne rôznofarebné náušnice v zlatom prevedení vykladané farebnými kamienkami. Náušnice sú ideálne na spoločenské udalosti ale i k bežným elegantným outfitom. 

NA151
Napichovacie kamienkové náušnice Alexa Blue
€7,50

Krásne rôznofarebné náušnice v striebornom prevedení vykladané farebnými kamienkami. Náušnice sú ideálne na spoločenské udalosti ale i k bežným elegantným outfitom. 

NA150
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete napichovacie náušnice rôznych tvarov ako sú napríklad obľúbené guličky, srdiečka, kvietky a rôzne iné druhy na bežné, ale aj príležitostné nosenie.  Veľkosti sú od drobných vhodné aj pre malé slečny až po výraznejšie kúsky obohatené o krásne ligotavé kamienky. Sú vyrobené z bižutérie, čo zaručuje ich nízku cenu, ale pomer cena/kvalita je na vysokej úrovni. Nájdete tu aj kúsky, ktoré prešli špeciálnou rhodiovanou úpravou vhodné pre alergikov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie