Spoločenské

Najpredávanejšie

34 položiek celkom
Spoločenská kabelka s holografickou potlačou zlatá
Tip
€23,90

Trendy spoločenská kabelka s holografickou potlačou v zlatej farbe, vhodná na rôzne spoločenské udalosti.

KA073
Spoločenská zlatá kabelka
Tip
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka je hladká bez štruktúry v zlatej trblietavej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy...

KA071
Spoločenská kabelka Colored Gloss
€33,90

Elegantná kabelka vykladaná kamienkami s farebným odleskom so zlatou uzatváracou sponou . 

KA070
image2
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v čiernej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA069
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v ružovej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA068
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v zlatej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA067
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka . Kabelka ma jemnú štruktúru v tmavomodrej farbe so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA066
image0
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v červenej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA065
image0
€28

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka ma jemnú štruktúru v bielej lesklej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA064
image3
€33,90

Elegantná kabelka v tvare kufríka. Kabelka je hladká bez štruktúry v oceľovo trblietavej farbe so zlatou uzatváracou sponou.

KA063
image3
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, bielej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti : svadby , plesy , oslavy , párty ...

KA061
image3
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, svetlo modrej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA060
image2
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka, ružovo matnej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA059
image8
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka čiernej farby so zlatou uzatváracou sponou. Vhodná na spoločenské udalosti, oslavy, párty...

KA058
image9
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka červenej farby so zlatou uzatváracou sponou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA057
Púdrová staroružová kabelka
€23,90

Krásna dámska kabelka so strieborným nápisom Grosso sa hodí na každú príležitosť. Súčasťou kabelky je nastaviteľné ramienko.

KA047
Čierna listová kabelka
€23,90

Krásna listová kabelka v čiernej farbe so strieborným nápisom Grosso, sa hodí na každú príležitosť. Súčasťou kabelky je nastaviteľné ramienko čiernej farby.

KA046
Spoločenská kabelka v striebornej farbe s matno-lesklou štruktúrou
€23,90

Krásna listová kabelka v striebornej farbe. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA045
Elegantná perlová kabelka v zlatom prevedení
€33,90

Elegantná kabelka s perličkami a čírym kameňom na zapínaní. Vhodná na rôzne spoločenské udalosti.

KA044
Trendová kufríková kabelka čierna
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka čiernej farby s elegantným zapínaním v zlatom prevedení. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA043
image5
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka svetlo ružovej farby s jemnou štruktúrou a perleťou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA042
Spoločenská kabelka Beige
€33,90

Nádherná kabelka v tvare kufríka v béžovej perleťovej farbe s jemnou štruktúrou. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA041
Zlatá kamienková kabelka
€29,90

Krásna zlatá kabelka s vrchnou časťou vykladanou zlatými kamienkami. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA040
Spoločenská kamienková kabelka čierna
€33,90

Krásna kabelka v tvare kufríka čiernej farby vykladaná čiernymi kamienkami. Ideálna na spoločenské udalosti : svadby , plesy , párty . . .

KA038
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete nádherné spoločenské kabelky ,ktoré sú stvorené na príležitosti ako sú napr.svadby,promócie,stužkové slávnosti a plesy. Sú malé,ale predsa si do nich dáte tie najdôležitejšie veci,ktoré potrebujete mať vždy pri sebe. Najčastejšie sú vyrobené z ekokože(koženka so vzhľadom pravej kože) ,alebo z iných umelých materiálov,ktoré dozdobujú krásne ligotavé číre alebo meniace kamienky. Súčasťou každej kabelky je buď dlhé nastaviteľné ramienko alebo retiazka zlatej a striebornej farby. Nájdete tu jednoduchšie,ale aj extravagantné kúsky ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Určené pre všetky vekové kategórie.