S kamienkami

Najpredávanejšie

89 položiek celkom
Kamienkové náušnice Ania
€4,90

Nádherné kamienkové náušnice v retro zlatom prevedení, vykladané čírymi kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA402
Kamienkové náušnice Alea
€4,90

Nádherné kamienkové náušnice v retro zlatom prevedení, vykladané smaragdovými a sivými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby,...

NA401
Kamienkové náušnice Lina Cyclamen
€13,90

Nádherné kamienkové náušnice v zlatom prevedení, vykladané cyklámenovými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA400
Kamienkové náušnice Lina Blue
€13,90

Nádherné kamienkové náušnice v striebornom prevedení, vykladané modrými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA399
Kamienkové náušnice Lina Black
€13,90

Nádherné kamienkové náušnice v oceľovom prevedení, vykladané čiernymi kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA398
Kamienkové náušnice Flower Blue
€13,90

Nádherné kamienkové náušnice v striebornom prevedení, vykladané modrými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA397
Kamienkové náušnice Flower Emerald Green
€13,90

Nádherné kamienkové náušnice v oceľovom prevedení, vykladané smaragdovými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty . . .

NA396
Modré kamienkové náušnice Jilian
€7,90

Elegantné kamienkové náušnice v zlatom prevedení, s dvoma modrými kamienkami . Vhodné na slávnostné udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . . 

NA395
Visiace kamienkové náušnice RIU BLACK
€13,90

Krásne kamienkové náušnice vykladané čírymi a čiernymi kamienkami v zlatom prevedení. Visiace kamienkové náušnice vhodné na všetky spoločenské udalosti : svadby, plesy, párty ....

NA393
Žiarivé kamienkové náušnice Rita Blue
€13,90

Krásne kamienkové náušnice vykladané modrými kamienkami v zlatom prevedení. Žiarivé náušnice vhodné na všetky spoločenské udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NA392
Kamienkové náušnice Piu Pink
€14,90

Nádherné kamienkové náušnice vykladané ružovými kamienkami v troch odtieňoch v zlatom prevedení. Náušnice sú krásne výrazné a veľmi ľahučké ideálne na všetky spoločenské...

NA366
Kamienkové náušnice Piu Red
€14,90

Nádherné kamienkové náušnice vykladané červenými kamienkami v zlatom prevedení. Náušnice sú krásne výrazné a veľmi ľahučké ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby,...

NA365
Tmavomodré kamienkové náušnice Zita
€14,90

Nádherné náušnice vykladané tmavomodrými kamienkami v striebornom prevedení. Náušnice sú krásne výrazné a veľmi ľahučké ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy,...

NA364
Exkluzívne tmavomodré kamienkové náušnice
€14,90

Nádherné náušnice vykladané tmavomodrými kamienkami v striebornom prevedení. Náušnice sú krásne výrazné a veľmi ľahučké ideálne na svadby, plesy, oslavy, párty . . .

NA363
Žlté kamienkové náušnice Jilian
€7,90

Elegantné kamienkové náušnice v zlatom prevedení, s dvoma čírymi žltými kamienkami . Vhodné na slávnostné udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . . 

NA357
Číre kamienkové náušnice Jilian
€7,90

Elegantné kamienkové náušnice v zlatom prevedení, s dvoma čírymi kamienkami . Vhodné na slávnostné udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . . 

NA355
Kamienkové náušnice s farebným odleskom Aleah
€11,90

Elegantné kamienkové náušnice v striebornom prevedení, vykladané čírymi kamienkami s farebným odleskom . Vhodné na slávnostné udalosti : svadby, plesy, oslavy, párty . . . 

NA354
Oceľové kamienkové náušnice Aleah
€11,90

Elegantné kamienkové náušnice v striebornom prevedení, vykladané oceľovými kamienkami a jedným dominantným čiernym kamienkom v tvare slzy . Vhodné na slávnostné udalosti :...

NA353
Farebné kamienkové náušnice RORY
€8,90

Krásne visiace kamienkové náušnice v zlatom prevedení, vykladané farebnými kamienkami. Vhodné na slávnostné udalosti : svadby, plesy, párty, oslavy . . .

NA352
Žiarivé smaragdové náušnice Betty
€13,90

Krásne náušnice vykladané smaragdovými kamienkami v zlatom prevedení. Žiarivé náušnice vhodné na všetky príležitosti.

NA304
Žiarivé modré náušnice Betty
€13,90

Krásne náušnice vykladané modrými kamienkami v zlatom prevedení. Žiarivé náušnice vhodné na všetky príležitosti.

NA302
Zlaté kamienkové náušnice Amanda
Tip
€5,90

Kamienkové náušnice v zlatom prevedení vykladané malými čírymi kamienkami a jedným mliečnym výrazným kameňom . 

NA108
Kamienkové náušnice Cameron Queen Pink
€9,90

Romantické kamienkové náušnice v ružovo zlatom prevedení, vykladané ružovými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy, párty...

NA1134
Kamienkové náušnice Cameron Navy
€9,90

Romantické kamienkové náušnice v striebornom prevedení, vykladané tmavomodrými kamienkami.  Náušnice sú krásne , ideálne na všetky spoločenské udalosti , svadby, plesy,...

NA1133
Hore
Ďalšie produkty

Predstavujeme Vám kategóriu,ktorá Vám ponúka krásne nadčasové náušnice obsahujúce farebné kamene v jednej ,alebo vo viacerých neodolateľných farbách. Svojím vzhľadom vyniknú,ale zároveň vyzdvihnú krásu každej ženy. Dajú sa využiť na rôzne príležitosti ako sú napr.svadby,stužkové slávnosti,narodeninové a rodinné oslavy,ale samozrejme ich viete krásne doladiť aj k svojím letným outfitom. Nájdete ich v rôznych veľkostiach,čiže každá žena "sa tu nájde".