Strapcové náušnice

Najpredávanejšie

10 položiek celkom
Modré strapcové náušnice Nataly
€8,90

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení v kráľovskej modrej farbe. Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky , vhodné na párty, oslavy, svadby . . .

NA173
Smaragdové strapcové náušnice Nataly
€8,90

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení v smaragdovej farbe. Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky , vhodné na párty, oslavy, svadby . . .

NA172
Bordové strapcové náušnice Nataly
€8

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení v bordovej farbe. Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky , vhodné na párty, oslavy, svadby . . .

NA169
Smaragdové strapcové náušnice Lila
€8,90

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení so smaragdovým kamienkom a strapcami . Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky , vhodné na párty, oslavy, svadby...

NA163
Strapcové náušnice Iliana Pink
€8,90

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení s ružovo lososovými strapcami . Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky . 

NA200
Strapcové náušnice Iliana Brown
€8,90

Trendy strapcové náušnice v zlatom prevedení s hnedými strapcami . Náušnice sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky . 

NA196
NA965
€9,90

Krásne strapcové náušnice v čiernej farbe .

NA965
7343 1 cervene strapcove nausnice
€6,90

Žiarivo červené strapcové náušnice s čírym  kamienkom , vhodné na spoločenské udalosti ale i k bežným outfitom . 

NA934
NA048 5
€8,90

Strapcové náušnice pávie pierko 

NA048/CER
NA062
€8,90

Strapcové náušnice na výber v zlatobordovej, modrej, staroružovej, červenej, čiernej a smaragdovozelenej farbe

+ ďalšie
NA062/ZEL

Predstavujeme Vám trendy kategóriu "you must have" - krásne a neodolateľné strapcové náušnice. Tvoria ich farebné kamene a nitkové strapce,ktoré si viete odstrihnutím jednoducho skrátiť a tým si ich prispôsobíte na požadovanú dĺžku. Nájdete ich v širokej farebnej škále, tvaroch a veľkostí, čo Vám zaručuje výrazný efekt. Sú vhodne na rôzne príležitosti, ale samozrejme ľahko ich zladíte aj k letným outfitom. Vhodné aj ako darček pre ženy, ktoré obľubujú výrazne šperky.